Ewa Kawa  
Polska - Gdynia
Psychotraumatolog / Certyfikowany Terapeuta Traumy i Stanów Szczytowych
 
Whats App/Telefon: +48 509 838 102
 
E-mail: kliknij, aby się skontaktować
polski


Blokady emocjonalne
Traumy
Poprawa jakości życia
Relacje
Ograniczające przekonania
Problemy pokoleniowe


     Zapraszam Cię do głębszego poznania siebie, do terapeutycznej podróży, w której będę Twoim wspierającym przewodnikiem. Doświadczysz niezwykłej metody, która pozwoli Ci zidentyfikować i uwolnić głęboko ukryte traumy, blokujące przekonania, wzorce rodowe, które mogą wpływać na Twoją obecną sytuacje życiową i stan psychiczny. Podczas sesji możesz cofnąć się w odległą przeszłość, odzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mocy i poprawić jakość życia. 
    W zależności jakie są Twoje potrzeby możesz skorzystać z sesji lub procesów Psychobiologii subkomórkowej takich jak Stan Cichego Umysłu, Stan Wewnętrznego Spokoju, Stan Światłości Mózgów, Procesu Ścieżki Życia.    
    Praca metodą, którą oferuje Instytut jest częścią mojego osobistego doświadczenia. Metody i techniki które są stosowane w terapii opierają się na integracji aspektów psychologii, biologii i duchowości. Odblokowują pamięć ciała co pozwala skutecznie dotrzeć do źródła problemu. 
    Zanim zetknęłam się z Psychobiologią subkomórkową poznałam Totalną Biologię. Z wykształcenia jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych i Psychotraumatologii.
     Jestem tutaj dla Ciebie
 
     Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację

 Revision History
Nov. 13, 2015: First revision.
Logon